Tab Manager (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Id
et: ID

en: Other
et: Muu

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist
