Tab Manager (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um
