Tab Manager (1.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
