Tab Manager (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Tab
pl: Karta

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie

en: hide
pl: ukryj
