Tab Manager (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Tab
sk: Karta

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o

en: hide
sk: skryť
