Tab Manager (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
