Tab Manager (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Other
uk: Інше

en: Tab
uk: Вкладка

en: Reset to Default
uk: Скинути до початкового

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: hide
uk: приховати
