Tab Manager (1.0.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Id
bg: Номер

en: Other
bg: Други
