Tab Manager (1.0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
