Tab Manager (1.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Other
he: אחר

en: Tab
he: לשונית

en: Tabs
he: לשוניות

en: About
he: אודות
