Tab Manager (1.0.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Other
it: Altro

en: Tab
it: Scheda

en: Tabs
it: Schede

en: About
it: Informazioni

en: hide
it: nascondi
