Tab Manager (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा
