Tab Manager (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Tab
ru: Вкладка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: hide
ru: скрыть
