Tab Manager (1.0.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Id
ja: ID

en: Other
ja: その他

en: Tab
ja: タブ

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト
