Tab Manager (1.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie
