Tab Manager (1.0.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
