Tab Manager (1.0.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
