Tab Manager (1.0.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Tabs
bs: Tabovi
