Tab Manager (1.0.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Other
ca: Altres

en: Tab
ca: Pestanya

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: About
ca: Detalls

en: hide
ca: amaga
