Tab Manager (1.0.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Id
de: ID

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: hide
de: Ausblenden
