Tab Manager (1.0.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Other
es: Otro(s)

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de

en: hide
es: ocultar
