Tab Manager (1.0.5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Id
fa: شناسه

en: Other
fa: ساير

en: Tab
fa: زبانه

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: About
fa: درباره

en: hide
fa: پنهان کن
