Tab Manager (1.0.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Id
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Tab
hu: Fül

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás

en: hide
hu: elrejtés
