Tab Manager (1.0.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
