Tab Manager (1.0.5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: Tab
lv: Cilne

en: Tabs
lv: Cilnes

en: About
lv: Par

en: hide
lv: slēpt
