Tab Manager (1.0.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Other
ps: نور

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه
