Tab Manager (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে
