Tab Manager (1.0.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
