Tab Manager (1.0.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz
