Tab Manager (1.0.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Other
oc: Autre

en: Tabs
oc: Onglets

en: About
oc: A prepaus
