Tab Manager (1.0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Other
ro: Altele

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre
