Tab Manager (1.0.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: About
ta: பற்றி
