Tab Manager (1.0.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Name
ug: ئىسىم

en: Other
ug: باشقا

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: About
ug: ھەققىدە
