Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Active
pt: Ativo

en: Static
pt: Estático

en: Animation speed
pt: Velocidade da animação

en: Animation delay
pt: Atraso de animação

en: Scrolling
pt: Rolagem
