Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle
