Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች
