Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
