Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Scrolling
fi: Rullaus

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
