Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Conditions
he: תנאים
