Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Active
hu: Aktív

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Static
hu: Állandó

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Scrolling
hu: Görgetés

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
