Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր
