Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content types
id: Jenis konten

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Conditions
id: Kondisi

en: Static
id: Statik

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
