Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Active
it: Attivo

en: Roles
it: Ruoli

en: Conditions
it: Condizioni

en: Animation delay
it: Ritardo dell'animazione

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
