Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Pages
ja: ページ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Active
ja: アクティブ

en: Roles
ja: 役割

en: Conditions
ja: 条件

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Scrolling
ja: スクロール

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
