Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Static
lv: Statiska
