Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
