Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Active
tr: Etkin

en: Roles
tr: Roller

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
