Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Pages
ur: صفحات

en: Enabled
ur: فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Roles
ur: رولز
