Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Roles
ca: Rols

en: Conditions
ca: Condicions

en: Static
ca: Estàtic

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
