Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj
